SALDI ŠVENTĖS AKIMIRKA – DESERTAI Pristatome naujienas

Prancūzų kalbos  žodis „desertas“ (desservir) reiškia sutvarkyti stalą. Šiandien jau nebeįsivaizduojame šventės, kurioje nekaraliautų saldi akimirka. Tobulas desertas gali virsti šventės akcentu, meno išraiška, netgi desertų šou, tuo tarpu teminis desertas sukuria atitinkamą šventės temą, kuri sukuria ypatingą nuotaiką.

Šiandien, dėliodami čili šiaudelius ant naujojo mūsų šokoladinio torto, mes pristatome naujuosius rudens-žiemos desertus, kad tai taptų ypatingu Jūsų šventės pabaigos akcentu. Ne veltui sakoma: „Geram desertui visuomet atsiras vietos“…

Žvarbų vakarą, kai norisi sušilti ir pasimėgauti akimirka, ypač rekomenduojame pasimėgauti švelniai aštriu juodojo šokolado tortu „Čili magija“.

Kodėl siūlome tokį pikantišką derinį? Nes kas gali geriau sušildyti nei šis prabangus duetas -gabalėlis tikro šokolado ir čili aštrumas? Patiks visiems pinkantiško skonio mėgėjams ir šokolado gurmanams.

 

Norisi saldumo, sumišusio su rūgštele? Labai saldaus, bet kartu ir gaivaus poskonio? Drėgnas, kupinas gardaus kremo ir su gausiu porūgščiu pertepimu – tai tortas „Juodoji uoga“. Išraiškingas tikro šokolado tortas su juodųjų serbentų rūgštele.

Šokoladinis pyragaitis „Vulkanas“ – jokių užslėptų ingridientų! Minkštą, dar šiltą pyragaitį atgnybus šaukšteliu, palydi iš jo išsiveržianti… lava – tirštas, klampus juodasis šokoladas! Tokiu, iš pirmo žvilgsnio, paprastu desertu, kuris viduje slepia siurprizą, tikrai nustebinsi savo šventės svečius. Puodelis espresso ir tiršto šokolado malonumas – pagalvok, kas gali būti nuostabiau?

 

O gal pasiūlyti burnoje tirpstančio sūrio pyrago su mėlynėmis? Meilė nuo pirmo kąsnelio! Nuostabaus skonio desertas ypatingoms šventėms.

Toks, kuriuo norisi mėgautis dar ir dar. Itin estetiškas, apvalaus deserto gabalėlis lėkšteje, pamargintas dailiais mėlynių potėpiais.

 

Gerų saldžių pasirinkimų!