BLOGAS

SALDI ŠVENTĖS AKIMIRKA – DESERTAI Pristatome naujienas

Prancūzų kalbos  žodis „desertas“ (desservir) reiškia sutvarkyti stalą. Šiandien jau nebeįsivaizduojame šventės, kurioje nekaraliautų saldi akimirka. Tobulas desertas gali virsti šventės akcentu, meno išraiška, netgi desertų šou, tuo tarpu teminis desertas sukuria atitinkamą šventės temą, kuri sukuria ypatingą nuotaiką.

Šiandien, dėliodami čili šiaudelius ant naujojo mūsų šokoladinio torto, mes pristatome naujuosius rudens-žiemos desertus, kad tai taptų ypatingu Jūsų šventės pabaigos akcentu. Ne veltui sakoma: „Geram desertui visuomet atsiras vietos“…

Continue reading „SALDI ŠVENTĖS AKIMIRKA – DESERTAI Pristatome naujienas“

Ispaniškoji Sangrija pasitinka svečius

Sangrija – ispaniškas vasaros kokteilis. Sakoma, kad šis vyno gėrimas atsirado tuomet, kai karštojoje Ispanijoje vaisių skynėjai, norėdami atsigaivinti nuo alinančio karščio, su savimi nešiodavosi vynmaišius su raudonuoju vynu, atskiestu šaltinio vandeniu, kad pernelyg neapsvaigtų. Šiandien šviežiomis uogomis ir vaisiais pagardintas vynas gali papuošti Jūsų šventės stalą.

 

Continue reading „Ispaniškoji Sangrija pasitinka svečius“

Kaip Jonukas Jonines, gimtadienį ir krikštynas šventė

Sakoma, Joninės – diena pilna burtų, o krikštynos – paslapties. Mums čia, Valakampiuose, ošiant pušims, rūpėjo išburti patį gardžiausią vaišių stalą, o ne orą spėlioti ir burtus dėlioti. Juk rimtam žmogui net vieneri suėjo, o ir  krikšto apeigos suteiktos, tad tikrai pravertė ilgiausia metų diena – nepritrūkome laiko ir smagiai atšvęsti Vaidilutės24 restorane.

Continue reading „Kaip Jonukas Jonines, gimtadienį ir krikštynas šventė“